Střešní světlíky

Nové střešní světlíky a světlovody do plochých střech

V minulosti se takřka výhradně používal pouze jeden druh střešního světlíku a to světlík s ocelovou kostrou do tvaru "A" tvořenou tzv. vema profily. Následně byl světlík přesklen drátosklem a ukotven ocelovou lištou. Drátosklo velice rychle podléhá povětrnostním vlivům, křehne a praská. Díky tomu následně vykazuje v zimním období vysoký únik tepla a v letním období způsobuje tzv. "skleníkový efekt".

V případě realizace nového střešního světlíku se demontuje stará konstrukce se všemi stavebními i konstrukčními prvky. Poté se nahradí novým obloukovým hliníkovým světlíkem. K přesklení se používá vysoce kvalitních dutinkových polykarbonátových desek s vynikajícím tepelným odporem a dlouhou životností. Nezanedbatelným faktorem je, z důvodu použitých materiálů, takřka nulová nutnost údržby a tím maximální úspora finančních prostředků na ní v budoucnu potřebných.

Rekonstrukce střešních světlíků

V případě požadavku na rekonstrukci střešního světlíku s "A" ocelovou kostrou, se kompletně nahradí drátosklo dutinkovou polykarbonátovou deskou. Následně se deska zakotví eloxovanými hliníkovými lištami. Díky výborným fyzikálním vlastnostem zmíněného materiálu jsou tepelné úniky omezeny na minimum a dlouhá životnost desek dělá tento systém jedním z nejvýhodnějších na trhu.

Společnost má dlouholeté zkušenosti s "revitalizací" světlíků a disponuje nejlepšími materiály. To umožňuje dosažení vynikajících výsledků v dané oblasti a garantuje dlouholetou životnost rekonstruovaným střešním světlíkům.U Katovny 58, 412 01 Litoměřice, tel: 416 735 696 email: fase@fase-sro.cz | pur pěna
Nezávazná kalkulace nástřik pěny pur

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting
podlahové krytiny